טיפולים אסתטיים

נגעי עור

אנשים רבים מעדיפים פנים חלקות ללא נגעי עור (שומות, נקודות חן). הסיבות לכך הן אסתטיות או רפואיות. שומות מופיעות כבר בשנה הראשונה לחיים ומגיעות לשיאן בגיל 30. בעבר נתפסה השומה על הפנים כסממן ליופי, מראה חינני וסקסי (מרילין מונרו, מדונה וסינדי קרופורד) אך עם הזמן האופנה השתנתה וכיום פונים יותר ויותר אנשים להסרת שומות ונגעי עור.

קיימים מספר סימני אזהרה מפני שומה העשויה להיות מסוכנת:

 1. גירוד
 2. דימום ללא גירוד וללא מגע
 3. גדילה של השומה באופן פתאומי לאחר שבמשך שנים היתה בגודל אחיד
 4. הגבול בינה לבין העור סביבה אינו מוגדר
 5. השומה אינה סימטרית
 6. הגוון אינו אחיד
 7. קוטר מעל 6 מ"מ

במקרים אלה יש לפנות לבדיקה אצל רופא. אם השומה אינה מסוכנת, ניתן להסיר אותה.

כיצד מסירים את השומה?

הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית שטחית. לאחר 20 דקות צורבים את המקום בצריבה מבוקרת ומביאים את האזור המטופל למצב של גלד (החלמה של העור לאחר חתך). אורך הטיפול הוא מספר דקות, תלוי בגודל השומה. החלמת האזור המטופל אורך כשבוע ימים אשר אינו משפיע על התפקוד היומיומי, למעט חשיפה לשמש. יש לשמור על המקום נקי בזמן ההחלמה (ים, בריכה וכו'). הטיפול אינו משאיר צלקות כלל. חשוב לטפל באזור המטופל כדי לשמור על תוצאות מיטביות.

הצערת עור

טיפול פלזמה להרמת עפעפיים

בטיפול פלזמה (צריבת עור) ניתן להצעיר עודפי עור הקיימים בגוף האדם כגון: סימני מתיחה, הצערת עפעפיים והרמתם, צמצום קמטים וקמטוטים סביב העיניים והאוזניים. על ידי צריבת העור מגיעים לתוצאות של חידוש עור ללא קמטים וקמטוטים. הטיפול מפעיל את ייצור הקולגן והאלסטין בעור ומאפשר תיקון רקמות תוך דיוק ושמירת הרגשת הנוחות של המטופל. לאחר הטיפול רואים תוצאות מיידיות וארוכות טווח. זהו הליך שנועד להדק, להרים ולהחליק את העור  ללא פעולות ניתוחיות ולקבלת עור בעל מראה צעיר וחיוני. תקופת הריפוי לאחר הטיפול בפלזמה היא 5-14 יום. במשך 48 שעות לאחר הטיפול תופיע נפיחות קלה באזור המטופל בלבד. במשך 5-10 ימים לאחר הטיפול חווים קילוף קל באזור המטופל, דבר שמבריא וחולף. רק מהיום השני לאחר הטיפול ניתן להשתמש באיפור. במהלך תהליך הריפוי תוכלו להמשיך הפעילות רגילה אך חובה לשמור על המקום המטופל מפני שמש ולכלוך. התוצאות בטיפול זה יכולות שלוש שנים ואף יותר.

יתרונות הטיפול:

 1. לא ניתוחי ולא כואב
 2. אי נוחות מינימלית
 3. מעודד התחדשות טבעית של העור
 4. מרים ומהדק את העור על ידי ייצור וחידוש הקולגן והאלסטין.