איפור ערב

איפור מקצועי בקריות לכל אירוע במכון היופי "לי קוסמטיקס" תוכלו ליהנות מאיפור מקצועי בקריות לכל אירוע ובמיוחד לכלות. לי קוסמטיקס תעניק לכם את השירות המקצועי ביותר בכל מה שקשור לאיפור מקצועי לכל אירוע. ועכשיו מבצעים חמים לחורף במיוחד לאיפור מקצועי.

לקביעת מועד או קבלת ייעוץ מקצועי תוכלו ליצור קשר בעמוד הצור קשר.

מחכה לכם, לי קוסמטיקס.

איפור קבוע

איפור קבוע הוא טכניקה קוסמטית של שינוי בתווי הפנים באמצעות קעקוע. כאשר מכינים את הלקוחה בניקוי גבות, משרטטים את קו האיפור לפי האזור הרצוי. לאחר מכן מאלחשים את המקום עם חומר אלחוש כ-20 דקות ומתחילים לעבוד. ביצוע האיפור נעשה עי החדרת פיגמנט לעור בעל צבע באמצעות מחט אשר שואב את הצבע ומוציא אותו בעת ביצוע קעקוע. איפור קבוע עשוי להחזיק מעמד במשך 3-4 שנים הכול תלוי בפיגמנט עור הלקוחה. התהליך מכונה גם בשם "דרמו-פיגמנטציה". איפור קבועה מבוצע על פי קוסמטיקאית ודורש מיומנות גבוהה.

 

האיפור נשאר "קבוע" וזה תלוי במספר פרמטרים:

גוון הפיגמנט שאיתו מאפרים – כאשר גוון בהיר דוהה מהר יותר

טיב החומרים איתם עובדים (סוג מחט, מכשיר וצבע)

סוג העור (עור שמן קולט יותר צבע)

סוג האיפור

מיומנות המאפרת

מיקום האיפור בגוף (אייליינר עשוי להישאר כ-20 שנה לעומת איפור קבוע בשפתיים)

הסרה ותיקון האיפור: ישנן מספר דרכים להסרה או תיקון של איפור קבוע: הסרת האיפור בלייזר הסרת האיפור על ידי חומצה מתאימה "קמופלאז'" – הסוואת האיפור בדרך של כיסויו בגוונים בצבע עור. התוצאה המתקבלת היא כמראה מייק אפ על העור. במקרה זה יש לדעת להתאים את גוון האיפור לגוון העור ככל שניתן. נטרול – נטרול היסוד באמצעות צבעי יסוד (כחול, אדום, צהוב). אחרי הנטרול מבצעים איפור קבוע רגיל.