הסרת שיער

שיטת 4MP שעל שמה גם נקראת רשת הקוסמטיקה המובילה של ישראל, רשת 4MP , הינה שיטת הטיפול האסתטי הטובה ביותר. אם חשוב לך לשמור על מראה מטופח וחלק כל הזמן, בכל עונות השנה, מבלי הצורך לבטל או להימנע מפעילויות יום יומיות בגלל שיער מיותר, או הדאגה הבלתי פוסקת פן השיער יחזור. סל השירותים והטיפולים של שיטת 4MP היא מה שאת כל כך זקוקה לו. שירלי בוגנים אמרה לנו: "כדוגמנית בינלאומית אני חייבת לשמור על מראה מטופח וחלק כל הזמן… הסרת שיער ביעילות מקסימאלית וללא פשרות… כשאת דואגת לגופך ולעורך, רשת 4MP , היא לא רק הכתובת הנכונה היא גם בית מקצועי המתאפיין בעולם שלם של טיפולים אסתטיים מתקדמים, בשירות אישי, ביופי ובהרגשת בטחון נפלאה.

מהי בעצם רשת 4MP?

מדובר ברשת מכוני יופי הפזורים ברחבי ישראל ופועלים ע"פ סטנדרטים מחמירים ומקפידים על ארבעה ערכים מרכזיים:

מקצועיות – ברשת 4MP רק קוסמטיקאיות מוסמכות החברות ברשת 4MP מורשות להשתמש במכשיר.

לשם כך הקוסמטיקאיות עברו הכשרה והסמכה ע"י מיטב המומחים בתחום האסתטיקה ובסטנדרט הגבוה ביותר.

בטחון – לפני תחילת כל טיפול מתבצע אבחון יסודי ומדויק ע"י הקוסמטיקאית, כדי להתאים את טיפול הסרת השיער למאפיינים המיוחדים שלך, כמו גוון עור וצבע השיער.

חדשנות – רשת 4MP משתמשת במכשיר הבטוח והמקצועי ביותר להסרת שיער, מכשיר שהינו פרי פיתוחה הבלעדי של רשת 4MP . המכשיר חדשני, בטוח, מהיר ובעיקר יעיל. מכשיר שמתאים לכל סוגי השיער ולכל גווני העור. החידוש של ידית הקרח מאפשר טיפול ללא צורך בחומרי אלחוש, דבר שגם גורם לקיצור משך הטיפול, הטיפול מתבצע ללא שום כאבים ובאופן שאינו פולשני.

תוצאות – השורה התחתונה החשובה ביותר, ברשת הקוסמטיקה של ישראל 4MP , אין פשרות!

הסרת השיער בשיטת 4MP מביאה לתוצאות בטוחות ומידיות. גוף חלק ויפה לצד הרגשה פנימית טובה ובטוחה.

למה הכי כדאי להסיר שיער ברשת 4MP או בשיטת 4MP?

אחד היתרונות הבולטים של המכשירים שפותחו ברשת 4MP הוא שילוב טכנולוגיית DPC. מדובר בטכנולוגיה שמאפשרת למטפל לשלוט בצורה ובעוצמת הפולס ובכך להתאים באופן מדויק את הפרמטרים של המכשיר למאפייניה האישיים של המטופלת. בזכות טכנולוגיית DPC מספר הטיפולים הנדרש קטן ב-30% מכל הטכנולוגיות האחרות הקיימות היום בתחום. הטכנולוגיה הזאת מאפשרת לטפל גם בשערות הדקיקות והמרגיזות שנשארות בשלבי הטיפול האחרונים.

יתרונות נוספים:

– התאמה מדויקת לסוג העור והשערה.

– התאמה מדויקת לשלבים הטיפול השונים ולהתמודדות בטוחה וטובה עם שערות דקיקות בשלבי הטיפול האחרונים.

– הטיפול מתאים לכל סוגי העור כולל עור שזוף.

– אין תופעות לוואי.

– ללא כאבים.

– מתאים לגווני השיער מכהה ועד בהיר.

– מספר טיפולים נמוך יותר מאשר כל טכנולוגיה אחרת.

– תוצאות מידיות כבר מהטיפול הראשון.

 

מהי טכנולוגית DPC?

DPC הינם ראשי תיבות של Dynamic Pulse Control . המשמעות היא שיש אפשרות לשחק עם הפולס, החל מפולס גבוה לשיער דק ודליל (למשל לקראת הטיפולים האחרונים), פולס ארוך לשיער בינוני ופולס רך לשיער עבה ולעור כהה. הרי ידוע שלאחר מספר טיפולים המאפיינים האישיים של המטופלת משתנים. בטיפולים הראשונים לרוב מדובר על שיער כהה. ככל שמתקדמים בשלבי הטיפול השיער הופך דליל ובהיר יותר. זה המקום שחלק מהמכשירים והטכנולוגיות האחרות נכשלים. טכנולוגית DPC נכנסת לתמונה והיא משלבת בין סוגי הפולסים, דבר שמבטיח התאמה מלאה בכל שלבי הטיפול. כיצד פועלת טכנולוגיית DPC של שיטת4MP? האור שמופץ מהמכשיר הוא סוג של אנרגיה. האנרגיה הזאת יכולה להפוך לחום. בעצם בשאר השיטות או במכשירי הסרת שיער אחרים יש שלושה סוגים מרכזיים או שלושה דורות של מכשירים: השיטה של כולם זהה אך הם נבדלים במידת ההתאמה למטופלים.

ההבדל בין מכשיר למכשיר הוא אורך הגל שמופץ מהמכשיר. למשל טיפולים בגלים קצרים אינם מתאימים לבעלי עור כהה,

זאת כיוון שעלול להיווצר מצב שאת קרן האור יקלוט הפיגמנט בעור ולא השערה – דבר שמוביל לכוויה וכתוצאה מכך גם עלול ליצור צלקות וכתמים בעור. לכן לבעלי העור הכהה המכשירים המומלצים הם אלה שפועלים בגלים ארוכים יותר. פרמטר חשוב נוסף הוא עובי השערה, חשוב לדעת שטיפול עם מכשיר להסרת שיער שפועל על לייזר יעיל רק לבעלי שיער בעובי בינוני עד עבה.

טכנולוגיית DPC מאפשרת טיפול בכל מגוון השערות, גם שיער פלומתי ודק שלא מגיב לטיפול הסרת שיער בלייזר, מוסר בטיפול הסרת שיער בשיטת 4MP. התוצאה מהירה וזולה יותר כיוון שניתן לקצר את מספר הטיפולים ולטפל בכל עונות השנה

אז למה כדאי להסיר שיער בשיטת 4MP ?

הדבר החשוב ביותר הוא אמינות ובטיחות, הטיפול במכוני היופי של רשת 4MP הוא ע"י קוסמטיקאיות מוסמכות שעברו הכשרה מקיפה בפיקוח רפואי, הוכשרו והוסמכו לטיפול בשיטת 4MP .

המכשיר עומד בתקנים בינלאומיים מחמירים ביותר. היכולת של המכשיר למנוע כוויות וכאבים בזכות מערכת קירור חדשנית שיוצרת שכבת קרח על הידית. גמישותו של המכשיר והטיפול שמאפשרת טיפול להסרת שיער לכל סוגי העור, כולל עור שזוף ולכל סוגי השערה. האפשרות להתאים את הטיפול לשלבי הטיפול החל מהפעמים הראשונות בו השערות כהות ורבות ועד לשלבים שבהן יש שיערות דקיקות ובהירות שרק את רואה. הדיוק שמתאפשר לקוסמטיקאית בשימוש במכשיר הופך אותו למכשיר שהותאם אישית עבורך. מדובר בהתאמה מלאה החל מתהליך האבחון והייעוץ שמתקיים לפני הטיפול ועד לביצוע המדויק והטוב ביותר במהלך הטיפול.

שמירה על אורח החיים, אם פעם היית צריכה לוותר על הבילוי בים ביום קיץ חמים, אז בשיטת 4MP לא תצטרכי לוותר על שום דבר מאורחות חייך. תיהני מהחיים. בנות השרון והרצליה מוזמנות למכוני הסרת שיער בהרצליה. בנות עיר הבירה, מוזמנות למכוני הסרת שיער של 4MP בירושלים.

בזכות טכנולוגיה חדשנית זו הטיפול מתקצר ומספר הטיפולים הנדרש נמוך מבכל שיטה אחרת. התוצאות הסופיות מדהימות. מכאן גם שמדובר בשיטה החסכונית ביותר, מספר הטיפולים המינימאלי לעומת שאר השיטות, המחירים הנוחים והאפשרות לבצע זאת במכון היופי הקרוב לביתך, הופכים זאת לנגיש, קל ומזמין.

חשוב להבין מהם החסרונות בהסרת שיער בלייזר

– ראשית מדובר בטיפול כואב. חלק מהמטופלים אומרים שאף כואב מאוד.

– דורש חומר מאלחש.

– מכשיר הלייזר עובד בשיטה של קרן חד גונית ולכן מאוד ספציפי ולא מתאים לכל אחד. לכן יש צורך במספר סוגים של מכשירי לייזר כדי לטפל במגוון המטופלים.

– עומק החדירה של קרן הלייזר במכשיר להסרת שיער בלייזר היא גבוהה. אין בכך צורך כיוון שזקיק השערה נמצא בעומק של 3 מ"מ.

– רמת האנרגיות של מכשיר להסרת שיער בלייזר היא גבוהה מאוד. גם זה לא נדרש כיוון שאנו מעוניינים לבצע רק הסרת שיער.

– טיפול בלייזר חייב להיות בפיקוח רפואי.